Erica Jennings Bio - Biography

Name Erica Jennings
Height
Naionality Ireland
Date of Birth 17 May 1980
Place of Birth Dublin, Ireland
Famous for
Įrašyti albumą „Deadly“ mums buvo labai lengva, kadangi nuo pat pradžių aiškiai žinojome, ko siekiame. Mes jau labai seniai norėjome atiduoti duoklę Afrikos muzikai ir kultūrai, nes šis kontinentas paliko gilų pėdsaką mano ir Viktoro gyvenime, vertinant tiek iš muzikinės, tiek iš gyvenimiškosios pusės. Mes tiesiog jautėme nenumaldomą poreikį tai padaryti. Todėl daugelio dainų tekstai ir muzikinės temos siejasi su tais laikais, kai Vee gyveno Malyje, o aš - Tanzanijoje.

Dar daugiau ypatingos afrikietiškos dvasios albumui „Deadly“ suteikė bendradarbiavimas su Viktoro tėvu Gaussou Diawara, kuris yra žinomas Afrikos poetas ir rašytojas. Jo kūriniai išversti į daugelio Europos šalių kalbas, o pats jis daug keliauja po užsienį, dalyvaudamas įvairiuose skaitymuose, paskaitose ir susitikimuose, kuriuose kalbama apie jo kūrybą. Mus labai nudžiugino tai, kad jis leido SKAMP panaudoti jo poeziją, įrašinėjant „Deadly“ dainas. Dėl šios priežasties albume skamba tiek originalia Bambaros kalba, kuria kalbama Malyje, jo parašytos eilės, tiek į anglų ar prancūzų kalbą išversta Gaussou Diawaros poezija.

Prie „Deadly“ įrašų prisidėjo daug mūsų ypač vertinamų atlikėjų, kurių iš viso suskaičiavome net šešiolika. Jų tarpe – latviai Gints Pabērzs, Deniss Paškevičs (iš grupės TIME AFTER TIME), Saulius Didžiulis, Arvydas Skirutis, Martynas Kuliavas, Andrius Daugirdas, Domas ir Marijus Aleksos, Valerijus Ramoška, Danielius Praspaliauskis, Eimantas Belickas, Linas Rimša ir DJ Mamania. Didelę įtaką šio albumo skambesiui turėjo ir nuostabiu talentu apdovanoti Afrikos muzikantai - gitaristas Oumaras Konate bei dainininkai Neidy ir Lacina Coulibaly, su kuriais Viktoras bendradarbiavo, lankydamasis Malyje.

Įrašinėdami „Deadly“ mes visų pirma norėjome, kad albumas būtų autentiškas ir skirtųsi nuo to, kad dabar vyksta pagrindinėje europietiškos muzikos rinkoje. Ir likome labai patenkinti rezultatu, nes pavyko gražiai sujungti tikrus afrikietiškus ritmus bei melodijas su hip hop‘u ir prasmingais tekstais.

Reikia pripažinti, kad Afrikos muzika dažniausiai priskiriamia prie alternatyviosios ir lieka tarsi nuošalyje nuo pagrindinių pop muzikos tendencijų. Tačiau, kaip patys įsitikinome, tereikia ją pristatyti žmonėms ir abejingų bemat nelieka, nes ji labai lengvai randa kelią į širdį. Galiausiai, juk būtent Afrikos muzikoje glūdi reggae, r'n'b ir hip hop ištakos. Todėl esame tikri, kad publika tikrai pamėgs mūsų naujojo albumo dainas.
Pavadinimas „Deadly“ turi dvigubą prasmę. Anglų kalboje „deadly“ paprastai suprantamas kaip kažkas "pavojinga". Tuo tarpu Airijoje „deadly“ yra taip pat naudojamas kaip slengas, reiškiantis kažką „kieta“ arba kažką „puikaus“ (panašiai kaip visiems žinomas kitas angliškas išsireiškimas „cool“). Kitaip tariant, kai anglai sako „Wicked“, mes, airiai, sakom „Deadly“. Po teisybei, grupė SKAMP jau kuris laikas propaguoja šitą frazę, todėl tikimės, kad ji vieną dieną įsilies ir į lietuvišką žargoną :)“

Erica Jennings Photos